Sporák na dřevo od společnosti La Nordica je ideální na chatu či chalupu. Je to skvělá kombinace topení a vaření nebo pečení. La Nordica nabízí už několik let více druhů sporáků, které se liší především designem. Hlavní rozdělení sporáků na tuhá paliva je teplovzdušné, kdy jen topíte v dané místnosti v kamnech, a zároveň na sporáku vaříte či pečete. Druhá varianta je sporák na dřevo s teplovodním výměníkem. Takový sporák je napojen na rozvod topení a vytápí celý dům.

Sporáková kamna La Nordica jsou vhodná pro vytápění obytných prostor a na určitou dobu i pro vaření a pečení. Jako palivo se používají dřevěná polena nebo brikety. Krbový sporák je vyroben z plechů z pozinkované, lakované a smaltované oceli, z litiny (rošt a roštové lůžko, dřívka, hrdlo napojení spalin) a nerezové oceli. Topeniště krbového sporáku je z litinových a keramických desek (Nordiker). Pro lepší spalování mají sporáky La Nordica přednastavený terciální vzduch. Dvířka, která odolají vysokým teplotám, zároveň umožňují nádherný pohled na hořící plameny.

Zkušenost uživatele Jaroslava B. z Dolní Moravy

Chalupu vytopím za dvě hodiny. Je to skvělá kombinace kotle i sporáku. Pečení v troubě je bezkonkurenční. Je to tedy umění, ale žena si to užívá. Nevím, jestli je to tím, že si s tím tak vyhrává, ale doma v elektrické troubě to stejné jídlo nikdy tak dobře nechutná a nevoní.

Co ještě vám poradit? Aby se neznečišťoval výměník, tak sporák neškrťte, topte raději listnatým dřevem nebo briketami. Topenář, ať vám správně nastaví trojcestný ventil. Já osobně mám nastaveno na 60 stupňů.

Mezi teplovodní sporáky na dřevo La Nordica patří: 

Zákaznická podpora 8,00-21,00/7 DNÍ V TÝDNU

Poradím vám s výběrem i stavbou krbu. Jsem online na chatu, na mailu nebo telefonu. Občas jsem u zákazníka, tak pokud nezvednu telefon, zavolám vám zpět co nejdříve to bude možné. 

Garantuji vám zpracování individuální nabídky do 24 hodin. Pokud nestihnu odpovědět, jako omluvu vám ke zboží přibalím dárek jako omluvu.                  :-) Tonda

Refundace 10 % z hodnoty krbové vložky nebo kamen

Je to jednoduché. Kupte si od nás krbovou vložku nebo kamna - zašlete nám 6 fotografií a vaši recenzi na zakoupené zboží  a my vám vrátíme 10 % z vaší objednávky! Pomozte ostatním zákazníkům s výběrem krbové vložky nebo kamen - a získejte od nás odměnu. Jak na to? Více informací zde

Garance bezpečného nákupu a možnost vrácení peněz

V našem e-shopu se nemusíte bát nakupovat. Jsme držiteli certifikátu "eShop SCAN". Prodáváme pouze originální zboží přímo od výrobce, poskytujeme stejné záruky i kvalitu jako kamenné obchody.  U nás máte místo 14 dní celých 30 dní na odstoupení od kupní smlouvy. Po přijetí objednávky krbové vložky nebo kamen vás telefonicky kontaktujeme a osobně řešíme termíny a způsoby dodání, aby předání proběhlo hladce a bez starostí.

90 % zboží odesíláme hned druhý den po objednání

Krby a kamna odebíráme přímo od výrobce - rychlé, bezpečné, ekonomické. Výrobce má nejvíce prodávané položky skladem, můžeme tedy expedovat téměř ihned od obdržení vaší objednávky. Může dojít k doprodeji skladového kusu, potom vás informujeme, kdy je zboží výrobce schopen připravit k expedici. Neslibujeme nereálné termíny, většinou to dokážeme „popohnat“ - ale nejsme kouzelníci. 

Autorizovaný prodejce

S výrobci krbů a kamen, které prodáváme a nabízíme, máme několikaleté zkušenosti i smluvní vztah. Odebíráme zboží napřímo od nich, nejsme překupníci, takže máte jistotu, že od problémů nebo reklamací nedáme ruce pryč. Pravidelně se školíme, takže vám umíme poradit. 

Doprava krbů a kamen ZDARMA

Doprava stavebního materiálu nebo příslušenství zdarma od 6999 Kč. Dopravce má auto s čelem (plošinou), paletový vozík, kterým vám zboží převeze za první uzamykatelné dveře. Po objednání vám pošleme checklist s tím, co vše máte zkontrolovat, aby předání proběhlo hladce a bez starostí. Zásilky jsou vždy pojištěné.