Garance bezpečného nákupu

Nakupujete na internetu poprvé? Bojíte se, že vám zboží nedorazí v pořádku nebo že dorazí nekompletní? Přesně pro vás je tu naše garance bezpečného nákupu.

V našem e-shopu se nemusíte bát nakupovat. Jsme držiteli certifikátu "eShop SCAN" 

  1. prodáváme pouze originální zboží přímo od výrobce

  2. navíc stejné kvality na jakou jste zvyklí z kamenných prodejen

  3. poskytujeme stejné záruky jako kamenné obchody, ale naše zboží je levnější a dostupnější

  4. jako kupující na dálku máte vždy nárok na odstoupení od smlouvy do 14 dní od nákupu zboží. Tuto garanci jsme prodloužili na 30 dní

             

Jak to vlastně funguje?

Prodlužujeme možnost odstoupení od kupní smlouvy ze zákonných 14ti dní na 30 dnů. Máte 30 dnů na rozhodnutí, jestli si zboží ponecháte nebo chcete odstoupit od smlouvy. Zašlete nám zboží co nejdříve zpět a vrátíme vám peníze obratem od obdržení a překontrolování zboží. Chápeme, že  potřebujete finance na případný nákup jiného zboží a nebudeme vám je blokovat.  

Hlavní výhody:

  • zboží můžete kdykoliv zdarma do 30 dní vrátit
  • peníze vám vrátíme obratem na váš účet

Jak postupovat při vrácení?

Pokud se rozhodnete pro odstoupení v této lhůtě, vyplňte prosím níže uvedený formulář " Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy "

Pro hladký průběh vám DOPORUČUJEME, zavolat nám na číslo: 00420 602 565 646

Zákaznická podpora 8,00-21,00/7 DNÍ V TÝDNU

Poradím vám s výběrem i stavbou krbu. Jsem online na chatu, na mailu nebo telefonu. Občas jsem u zákazníka, tak pokud nezvednu telefon, zavolám vám zpět co nejdříve to bude možné. 

Garantuji vám zpracování individuální nabídky do 24 hodin. Pokud nestihnu odpovědět, jako omluvu vám ke zboží přibalím dárek jako omluvu.                  :-) Tonda

Refundace 10 % z hodnoty krbové vložky nebo kamen

Je to jednoduché. Kupte si od nás krbovou vložku nebo kamna - zašlete nám 6 fotografií a vaši recenzi na zakoupené zboží  a my vám vrátíme 10 % z vaší objednávky! Pomozte ostatním zákazníkům s výběrem krbové vložky nebo kamen - a získejte od nás odměnu. Jak na to? Více informací zde

Garance bezpečného nákupu a možnost vrácení peněz

V našem e-shopu se nemusíte bát nakupovat. Jsme držiteli certifikátu "eShop SCAN". Prodáváme pouze originální zboží přímo od výrobce, poskytujeme stejné záruky i kvalitu jako kamenné obchody.  U nás máte místo 14 dní celých 30 dní na odstoupení od kupní smlouvy. Po přijetí objednávky krbové vložky nebo kamen vás telefonicky kontaktujeme a osobně řešíme termíny a způsoby dodání, aby předání proběhlo hladce a bez starostí.

90 % zboží odesíláme hned druhý den po objednání

Krby a kamna odebíráme přímo od výrobce - rychlé, bezpečné, ekonomické. Výrobce má nejvíce prodávané položky skladem, můžeme tedy expedovat téměř ihned od obdržení vaší objednávky. Může dojít k doprodeji skladového kusu, potom vás informujeme, kdy je zboží výrobce schopen připravit k expedici. Neslibujeme nereálné termíny, většinou to dokážeme „popohnat“ - ale nejsme kouzelníci. 

Autorizovaný prodejce

S výrobci krbů a kamen, které prodáváme a nabízíme, máme několikaleté zkušenosti i smluvní vztah. Odebíráme zboží napřímo od nich, nejsme překupníci, takže máte jistotu, že od problémů nebo reklamací nedáme ruce pryč. Pravidelně se školíme, takže vám umíme poradit. 

Doprava krbů a kamen ZDARMA

Doprava stavebního materiálu nebo příslušenství zdarma od 6999 Kč. Dopravce má auto s čelem (plošinou), paletový vozík, kterým vám zboží převeze za první uzamykatelné dveře. Po objednání vám pošleme checklist s tím, co vše máte zkontrolovat, aby předání proběhlo hladce a bez starostí. Zásilky jsou vždy pojištěné.