Doprava

Doprava všech objednávek nad 6999 Kč vč. DPH je ZCELA ZDARMA.

Cena dopravy u objednávek do 6998 Kč vč. DPH činí 180 Kč vč. DPH u balíků do 10 kg.

  • Jedná se převážně o mřížky nebo redukce

Cena dopravy u objednávek do 6998 Kč vč. DPH činí 750 Kč vč. DPH u balíků nad 10 kg a paletové přepravy.

  • Jedná se převážně o stavební materiál. Aby nedošlo k poškození zboží, neposíláme ho jako ,,balík,,, ale jako kusovou paletovou položku.

Abychom vám mohli zboží dodat včas a v pořádku, spolupracujeme pouze s dvěma dopravci, se kterými máme tu nejlepší zkušenost. A to je dopravce Emons Spedice a TopTrans. Obě společnosti mají vozidla s hydraulickým čelem a zabezpečovací prvky tak, aby k vám přepravované zboží dorazilo v pořáku.

Doplňující podmínky

  • Dopravce má auto s čelem (plošinou), paletový vozík, kterým vám zboží převeze za první uzamykatelné dveře.
  • Doručujeme v pracovní dny vždy mezi 7:00 – 18:00. 
  • Den předem vám přijde avízo o předběžné hodině dodání, v doručovací den přijde už i SMS na řidiče, se kterým si můžete domluvit podrobnosti. Pokud víte, že u vás nastali komplikace, domluvte se s ním na jiném termínu předání aj.
  • 90 % zboží posíláme přímo od výrobce, žádné překládání - čím méně cestuje, tím lépe. Krbové vložky a kamna jsou pevně připevněny na paletě.
  • Po objednání vám pošleme checklist s tím, co vše máte zkontrolovat, aby předání proběhlo hladce a bez starostí. 

V případě jakýchkoli nejasností nebo otázek nás prosím kontaktujte.

Platba

Každému vyhovuje něco jiného, proto u nás máte na výběr ze 4 způsobů, jak objednávku zaplatit.  

1. Dobírka

Klasický a zatím nejpoužívanější způsob platby. Peníze za zboží platíte až při převzetí přímo doručovateli. Ten vám rovněž vystaví doklad o zaplacení. Dobírka je zpoplatněna částkou 30 Kč. 

2. Online platba kartou

Nejpohodlnější způsob platby. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na bezpečnou platební bránu, kde zadáte údaje z vaší karty. Přístup k vašim údajům má vždy pouze samotná banka, způsob platby je tak zcela bezpečný. Platba je okamžitá.

3. Platba převodem online

Po dokončení objednávky vás okamžitě systém přesměruje do platební brány vaší banky. Zde zaplatíte pomocí vaší autorizace. Tento způsob platby je stejně rychlý a pohodlný jako platba kartou, takže zbytečně nečekáte, až se peníze připíšou na náš účet. 

4. Uhrazením zálohové faktury předem na náš účet

Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet. Údaje k platbě Vám budou zobrazeny po odeslání objednávky, kdy budou také automaticky odeslány na Váš email. Expedice zboží je možná až po přijetí platby na náš účet

Zákaznická podpora 8,00-21,00/7 DNÍ V TÝDNU

Poradím vám s výběrem i stavbou krbu. Jsem online na chatu, na mailu nebo telefonu. Občas jsem u zákazníka, tak pokud nezvednu telefon, zavolám vám zpět co nejdříve to bude možné. 

Garantuji vám zpracování individuální nabídky do 24 hodin. Pokud nestihnu odpovědět, jako omluvu vám ke zboží přibalím dárek jako omluvu.                  :-) Tonda

Refundace 10 % z hodnoty krbové vložky nebo kamen

Je to jednoduché. Kupte si od nás krbovou vložku nebo kamna - zašlete nám 6 fotografií a vaši recenzi na zakoupené zboží  a my vám vrátíme 10 % z vaší objednávky! Pomozte ostatním zákazníkům s výběrem krbové vložky nebo kamen - a získejte od nás odměnu. Jak na to? Více informací zde

Garance bezpečného nákupu a možnost vrácení peněz

V našem e-shopu se nemusíte bát nakupovat. Jsme držiteli certifikátu "eShop SCAN". Prodáváme pouze originální zboží přímo od výrobce, poskytujeme stejné záruky i kvalitu jako kamenné obchody.  U nás máte místo 14 dní celých 30 dní na odstoupení od kupní smlouvy. Po přijetí objednávky krbové vložky nebo kamen vás telefonicky kontaktujeme a osobně řešíme termíny a způsoby dodání, aby předání proběhlo hladce a bez starostí.

90 % zboží odesíláme hned druhý den po objednání

Krby a kamna odebíráme přímo od výrobce - rychlé, bezpečné, ekonomické. Výrobce má nejvíce prodávané položky skladem, můžeme tedy expedovat téměř ihned od obdržení vaší objednávky. Může dojít k doprodeji skladového kusu, potom vás informujeme, kdy je zboží výrobce schopen připravit k expedici. Neslibujeme nereálné termíny, většinou to dokážeme „popohnat“ - ale nejsme kouzelníci. 

Autorizovaný prodejce

S výrobci krbů a kamen, které prodáváme a nabízíme, máme několikaleté zkušenosti i smluvní vztah. Odebíráme zboží napřímo od nich, nejsme překupníci, takže máte jistotu, že od problémů nebo reklamací nedáme ruce pryč. Pravidelně se školíme, takže vám umíme poradit. 

Doprava krbů a kamen ZDARMA

Doprava stavebního materiálu nebo příslušenství zdarma od 6999 Kč. Dopravce má auto s čelem (plošinou), paletový vozík, kterým vám zboží převeze za první uzamykatelné dveře. Po objednání vám pošleme checklist s tím, co vše máte zkontrolovat, aby předání proběhlo hladce a bez starostí. Zásilky jsou vždy pojištěné.