Automatická regulace hoření

Automatická regulace hoření s elektrickou klapkou. V nabídce máme tři druhy - pro krbové vložky do nízkoenergetických a pasívních domů, ale i pro krbové vložky teplovzdušné a teplovodní.


Litinová krbová vložka Inserto s ventilátorem

Litinová krbová vložka Inserto s ventilátorem

Uvažovali jste o rozvodu vzduchu z krbu do jiných místností? Firma La Nordica vyrábí již několik let krbové vložky přímo s vestavěnými ventilátory. Starší typy krbových vložek La Nordica s ventilátorem řady Inserto mají vnější ocelový pozinkovaný plášť a dva integrované ventilátory. Volitelné příruby umožňují napojit flexi hadice a rozvést horký vzduch. Třeba La Nordica Inserto 70.


Napojení externího přívodu vzduchu

Napojení externího přívodu vzduchu

Průměr externího vzduchu by měl být alespoň 125 mm. Malý průměr by mohl způsobit horší spalování a dehtování, a tím i špinění skla. Délka je ideální do 3m délky s co nejméně ohyby. Pokud stojí krb u obvodové zdi, nejlepší je napojení skrz zeď.


Napojení kouřovodů do komínu

Napojení kouřovodů do komínu

Špatně usazené kouřovody mohou znamenat časem únik spalin do místnosti nebo prasknutí keramického hrdla komínu. Já doporučuji na kominíkovi nešetřit, pozvat si ho, ať vám udělá revizi komínu a zároveň u toho napojí krbovou vložku.


Jak spočítat velikost krbových mřížek

Jak spočítat velikost krbových mřížek

Ventilační krbová mřížka je estetickým zakončením výstupu rozvodu vzduchu. Je lakovaná kvalitní práškovou barvou, stálobarevná a tepelně odolná. Krbové mřížky jsou ze dvou částí – krycí mřížky a montážního rámečku.

Další

Zákaznická podpora 8,00-21,00/7 DNÍ V TÝDNU

Poradím vám s výběrem i stavbou krbu. Jsem online na chatu, na mailu nebo telefonu. Občas jsem u zákazníka, tak pokud nezvednu telefon, zavolám vám zpět co nejdříve to bude možné. 

Garantuji vám zpracování individuální nabídky do 24 hodin. Pokud nestihnu odpovědět, jako omluvu vám ke zboží přibalím dárek jako omluvu.                  :-) Tonda

Refundace 10 % z hodnoty krbové vložky nebo kamen

Je to jednoduché. Kupte si od nás krbovou vložku nebo kamna - zašlete nám 6 fotografií a vaši recenzi na zakoupené zboží  a my vám vrátíme 10 % z vaší objednávky! Pomozte ostatním zákazníkům s výběrem krbové vložky nebo kamen - a získejte od nás odměnu. Jak na to? Více informací zde

Garance bezpečného nákupu a možnost vrácení peněz

V našem e-shopu se nemusíte bát nakupovat. Jsme držiteli certifikátu "eShop SCAN". Prodáváme pouze originální zboží přímo od výrobce, poskytujeme stejné záruky i kvalitu jako kamenné obchody.  U nás máte místo 14 dní celých 30 dní na odstoupení od kupní smlouvy. Po přijetí objednávky krbové vložky nebo kamen vás telefonicky kontaktujeme a osobně řešíme termíny a způsoby dodání, aby předání proběhlo hladce a bez starostí.

90 % zboží odesíláme hned druhý den po objednání

Krby a kamna odebíráme přímo od výrobce - rychlé, bezpečné, ekonomické. Výrobce má nejvíce prodávané položky skladem, můžeme tedy expedovat téměř ihned od obdržení vaší objednávky. Může dojít k doprodeji skladového kusu, potom vás informujeme, kdy je zboží výrobce schopen připravit k expedici. Neslibujeme nereálné termíny, většinou to dokážeme „popohnat“ - ale nejsme kouzelníci. 

Autorizovaný prodejce

S výrobci krbů a kamen, které prodáváme a nabízíme, máme několikaleté zkušenosti i smluvní vztah. Odebíráme zboží napřímo od nich, nejsme překupníci, takže máte jistotu, že od problémů nebo reklamací nedáme ruce pryč. Pravidelně se školíme, takže vám umíme poradit. 

Doprava krbů a kamen ZDARMA

Doprava stavebního materiálu nebo příslušenství zdarma od 6999 Kč. Dopravce má auto s čelem (plošinou), paletový vozík, kterým vám zboží převeze za první uzamykatelné dveře. Po objednání vám pošleme checklist s tím, co vše máte zkontrolovat, aby předání proběhlo hladce a bez starostí. Zásilky jsou vždy pojištěné.