Jak správně topit II. – Kdy přikládat

Jak správně topit II. – Kdy přikládat

V předchozím článku jsme zatopili a oheň nám už krásně prohořel. Teď je potřeba přiložit. Ale kdy je ta správná chvíle? Následující řádky vám prozradí vše, co potřebujete vědět.


Jak správně topit I. – Rozdělání ohně

Jak správně topit I. – Rozdělání ohně

Nevím, jak vás, ale mě učili, že vezmu staré noviny, na ně dám menší třísky, na ně větší polena a zapálím. Nenapadlo by mě, že funguje i obrácená varianta – velká polena, menší polena a podpalovač. Jaké jsou výhody a nevýhody těchto dvou variant zatápění?


Jaké dřevo na topení

Jaké dřevo na topení

Všichni víme, že na topení je potřeba suché dřevo. Ale je lepší měkké nebo tvrdé? A proč? To vám prozradíme v následujícím článku.


Co musí splňovat krb do pasivního domu?

Co musí splňovat krb do pasivního domu?

Jak vybrat vhodnou krbovou vložku nebo krbová kamna do pasivního domu tak, aby prošla testem vzduchotěsnosti budovy k zjištění energetické náročnosti domu, tzv. blower-door testem?  U pasivních domů je dnes blower-door test již standardem.


BeF Home - doprava, záruka, reklamace

BeF Home - doprava, záruka, reklamace

Objednali jste si krbovou vložku od BeF Home nebo se na to teprve chystáte? A chcete vědět, co bude dál? Připravili jsme pro vás přehled, jak probíhá doprava a jak funguje záruka a reklamace.


Kuchyňský sporák na dřevo La Nordica s teplovodním výměníkem

Kuchyňský sporák na dřevo La Nordica s teplovodním výměníkem

Sporák na dřevo od společnosti La Nordica je ideální na chatu či chalupu. Je to skvělá kombinace topení a vaření nebo pečení. La Nordica nabízí už několik let více druhů sporáků, které se liší především designem. Hlavní rozdělení sporáků na tuhá paliva je teplovzdušné, kdy jen topíte v dané místnosti v kamnech, a zároveň na sporáku vaříte či pečete. Druhá varianta je sporák na dřevo s teplovodním výměníkem. Takový sporák je napojen na rozvod topení a vytápí celý dům.

Zákaznická podpora 8,00-21,00/7 DNÍ V TÝDNU

Poradím vám s výběrem i stavbou krbu. Jsem online na chatu, na mailu nebo telefonu. Občas jsem u zákazníka, tak pokud nezvednu telefon, zavolám vám zpět co nejdříve to bude možné. 

Garantuji vám zpracování individuální nabídky do 24 hodin. Pokud nestihnu odpovědět, jako omluvu vám ke zboží přibalím dárek jako omluvu.                  :-) Tonda

Refundace 10 % z hodnoty krbové vložky nebo kamen

Je to jednoduché. Kupte si od nás krbovou vložku nebo kamna - zašlete nám 6 fotografií a vaši recenzi na zakoupené zboží  a my vám vrátíme 10 % z vaší objednávky! Pomozte ostatním zákazníkům s výběrem krbové vložky nebo kamen - a získejte od nás odměnu. Jak na to? Více informací zde

Garance bezpečného nákupu a možnost vrácení peněz

V našem e-shopu se nemusíte bát nakupovat. Jsme držiteli certifikátu "eShop SCAN". Prodáváme pouze originální zboží přímo od výrobce, poskytujeme stejné záruky i kvalitu jako kamenné obchody.  U nás máte místo 14 dní celých 30 dní na odstoupení od kupní smlouvy. Po přijetí objednávky krbové vložky nebo kamen vás telefonicky kontaktujeme a osobně řešíme termíny a způsoby dodání, aby předání proběhlo hladce a bez starostí.

90 % zboží odesíláme hned druhý den po objednání

Krby a kamna odebíráme přímo od výrobce - rychlé, bezpečné, ekonomické. Výrobce má nejvíce prodávané položky skladem, můžeme tedy expedovat téměř ihned od obdržení vaší objednávky. Může dojít k doprodeji skladového kusu, potom vás informujeme, kdy je zboží výrobce schopen připravit k expedici. Neslibujeme nereálné termíny, většinou to dokážeme „popohnat“ - ale nejsme kouzelníci. 

Autorizovaný prodejce

S výrobci krbů a kamen, které prodáváme a nabízíme, máme několikaleté zkušenosti i smluvní vztah. Odebíráme zboží napřímo od nich, nejsme překupníci, takže máte jistotu, že od problémů nebo reklamací nedáme ruce pryč. Pravidelně se školíme, takže vám umíme poradit. 

Doprava krbů a kamen ZDARMA

Doprava stavebního materiálu nebo příslušenství zdarma od 4999 Kč (balíky do 10 kg od 2999 Kč). Dopravce má auto s čelem (plošinou), paletový vozík, kterým vám zboží převeze za první uzamykatelné dveře. Po objednání vám pošleme checklist s tím, co vše máte zkontrolovat, aby předání proběhlo hladce a bez starostí. Zásilky jsou vždy pojištěné.