Krbové vložky mohou mít klasické rovné sklo, někdy nazývané čelní prosklení. Výrobci nabízejí krbové vložky i s bočním prosklením. Boční prosklení nebo i rohové prosklení, jde o rovné čelní sklo krbu plus pravé nebo levé sklo. Takové prosklení je ze dvou kusů nebo z jednoho lomeného skla. Lomené sklo je designově hezčí, jenže krbová vložka je tím o několik tisíc dražší. A to platí i v případě rozbití skla, kdy můžete být nemile překvapeni, že náhradní lomené sklo bude stát 8 tisíc. U bočního prosklení bývají většinou panty na čelní straně a klička na straně bočního prosklení. Moderní jsou třístranná prosklení do písmene ,,C,, nebo ,,U,,. V místnosti jsou takové krby dominantou. A posledním typem skla je oboustranně průhledová krbová vložka. Ta může mít z obou stran sklo, setkáte se s označením tunel. Nebo zadní strana je neprůhledná. Taková krbová vložka je vhodná, pokud chcete přikládat do krbu z technické místnosti. Klasické krby, většinou litinové, mohou mít i panoramatické nebo prizmatické sklo. Nabídka takových krbů je malá, protože zákazníci klasické krby nepoptávají.

Zákaznická podpora 8,00-21,00/7 DNÍ V TÝDNU

Poradím vám s výběrem i stavbou krbu. Jsem online na chatu, na mailu nebo telefonu. Občas jsem u zákazníka, tak pokud nezvednu telefon, zavolám vám zpět co nejdříve to bude možné. 

Garantuji vám zpracování individuální nabídky do 24 hodin. Pokud nestihnu odpovědět, jako omluvu vám ke zboží přibalím dárek jako omluvu.                  :-) Tonda

Refundace 10 % z hodnoty krbové vložky nebo kamen

Je to jednoduché. Kupte si od nás krbovou vložku nebo kamna - zašlete nám 6 fotografií a vaši recenzi na zakoupené zboží  a my vám vrátíme 10 % z vaší objednávky! Pomozte ostatním zákazníkům s výběrem krbové vložky nebo kamen - a získejte od nás odměnu. Jak na to? Více informací zde

Garance bezpečného nákupu a možnost vrácení peněz

V našem e-shopu se nemusíte bát nakupovat. Jsme držiteli certifikátu "eShop SCAN". Prodáváme pouze originální zboží přímo od výrobce, poskytujeme stejné záruky i kvalitu jako kamenné obchody.  U nás máte místo 14 dní celých 30 dní na odstoupení od kupní smlouvy. Po přijetí objednávky krbové vložky nebo kamen vás telefonicky kontaktujeme a osobně řešíme termíny a způsoby dodání, aby předání proběhlo hladce a bez starostí.

90 % zboží odesíláme hned druhý den po objednání

Krby a kamna odebíráme přímo od výrobce - rychlé, bezpečné, ekonomické. Výrobce má nejvíce prodávané položky skladem, můžeme tedy expedovat téměř ihned od obdržení vaší objednávky. Může dojít k doprodeji skladového kusu, potom vás informujeme, kdy je zboží výrobce schopen připravit k expedici. Neslibujeme nereálné termíny, většinou to dokážeme „popohnat“ - ale nejsme kouzelníci. 

Autorizovaný prodejce

S výrobci krbů a kamen, které prodáváme a nabízíme, máme několikaleté zkušenosti i smluvní vztah. Odebíráme zboží napřímo od nich, nejsme překupníci, takže máte jistotu, že od problémů nebo reklamací nedáme ruce pryč. Pravidelně se školíme, takže vám umíme poradit. 

Doprava krbů a kamen ZDARMA

Doprava stavebního materiálu nebo příslušenství zdarma od 6999 Kč. Dopravce má auto s čelem (plošinou), paletový vozík, kterým vám zboží převeze za první uzamykatelné dveře. Po objednání vám pošleme checklist s tím, co vše máte zkontrolovat, aby předání proběhlo hladce a bez starostí. Zásilky jsou vždy pojištěné.