Objednali jste si krbovou vložku od BeF Home a chcete vědět, co bude dál? 

Krbové vložky BeF Home, ať už teplovzdušné nebo teplovodní, dopravujeme paletovou přepravou Emons Spedice. To znamená, že k vám přijede vůz s hydraulickou plošinou a vyloží zboží, které je umístěné na paletě. Nemusíte mít strach, nezůstane vám paleta přede dveřmi. Dopravce má paletový vozík, kterým vám zboží dopraví na požadované místo. Ale pozor, silnice, příjezdová cesta nebo chodník musí být zpevněná. Po hlíně to opravdu nejde. Takže po zpevněné komunikaci vám paletu zaveze bez problémů např. do garáže.

Často velice opomíjený bod je řádná kontrola zboží při převzetí od dopravce. Pokud je obal zásilky poškozený, raději zásilku nepřebírejte. V případě, že ji převezmete zapište nedostatky do předávacího protokolu nebo sepište s řidičem rovnou reklamační protokol. Ideálně zboží rovnou rozbalte, abyste se vyhnuly nepříjemnému překvapení v podobě poškození zboží, které nebylo zvenku patrné. Jestliže poškození zjistíte, když řidič odjede, ihned ho kontaktujte a informujte i nás (zašlete nám do e-mailu číslo zásilky a rozsah poškození (i s fotodokumentací)). Nejpozději ještě v den doručení lze řešit reklamaci u dopravce, na pozdější reklamace přepravy bohužel nebude brán zřetel a budete si muset opravu nebo náhradní díl platit sami. Proto zásilku ihned pečlivě zkontrolujte, ať se vyhnete případným komplikacím.

Na krbové vložky BeF je standardně 2 roky záruka. Vztahuje se na celou vložku včetně carconů. Navíc je možnost nechat si  prodloužit záruku na 3 roky (na konci dvouleté záruky přijede servisní technik z BeFu a zkontroluje, v jakém stavu je krbová vložka a podle toho vám záruku prodlouží plnou nebo s výjimkou - jedná se o placenou službu).

Za posledních 15 let jsme řešili do 10 reklamací. Pevně věříme, že vaše krbová vložka bude bez problémů. Ale pokud by došlo na lámání chleba, tak nás kontaktujte a do e-mailu nám zašlete číslo objednávky a fotodokumentaci problému. Jednodušší problémy vyřešíme my, složitější řeší servisní technik z výroby BeF přijede, který s vámi nastalou situaci vyřeší.

Pokud se vyskytne jakýkoli problém, kontaktujte nás a my vám poradíme, co je potřeba udělat pro jeho vyřešení.

Zákaznická podpora 8,00-21,00/7 DNÍ V TÝDNU

Poradím vám s výběrem i stavbou krbu. Jsem online na chatu, na mailu nebo telefonu. Občas jsem u zákazníka, tak pokud nezvednu telefon, zavolám vám zpět co nejdříve to bude možné. 

Garantuji vám zpracování individuální nabídky do 24 hodin. Pokud nestihnu odpovědět, jako omluvu vám ke zboží přibalím dárek jako omluvu.                  :-) Tonda

Refundace 10 % z hodnoty krbové vložky nebo kamen

Je to jednoduché. Kupte si od nás krbovou vložku nebo kamna - zašlete nám 6 fotografií a vaši recenzi na zakoupené zboží  a my vám vrátíme 10 % z vaší objednávky! Pomozte ostatním zákazníkům s výběrem krbové vložky nebo kamen - a získejte od nás odměnu. Jak na to? Více informací zde

Garance bezpečného nákupu a možnost vrácení peněz

V našem e-shopu se nemusíte bát nakupovat. Jsme držiteli certifikátu "eShop SCAN". Prodáváme pouze originální zboží přímo od výrobce, poskytujeme stejné záruky i kvalitu jako kamenné obchody.  U nás máte místo 14 dní celých 30 dní na odstoupení od kupní smlouvy. Po přijetí objednávky krbové vložky nebo kamen vás telefonicky kontaktujeme a osobně řešíme termíny a způsoby dodání, aby předání proběhlo hladce a bez starostí.

90 % zboží odesíláme hned druhý den po objednání

Krby a kamna odebíráme přímo od výrobce - rychlé, bezpečné, ekonomické. Výrobce má nejvíce prodávané položky skladem, můžeme tedy expedovat téměř ihned od obdržení vaší objednávky. Může dojít k doprodeji skladového kusu, potom vás informujeme, kdy je zboží výrobce schopen připravit k expedici. Neslibujeme nereálné termíny, většinou to dokážeme „popohnat“ - ale nejsme kouzelníci. 

Autorizovaný prodejce

S výrobci krbů a kamen, které prodáváme a nabízíme, máme několikaleté zkušenosti i smluvní vztah. Odebíráme zboží napřímo od nich, nejsme překupníci, takže máte jistotu, že od problémů nebo reklamací nedáme ruce pryč. Pravidelně se školíme, takže vám umíme poradit. 

Doprava krbů a kamen ZDARMA

Doprava stavebního materiálu nebo příslušenství zdarma od 6999 Kč. Dopravce má auto s čelem (plošinou), paletový vozík, kterým vám zboží převeze za první uzamykatelné dveře. Po objednání vám pošleme checklist s tím, co vše máte zkontrolovat, aby předání proběhlo hladce a bez starostí. Zásilky jsou vždy pojištěné.