🔥 Uvažovali jste o rozvodu vzduchu z krbu do jiných místností? Firma La Nordica vyrábí již několik let krbové vložky přímo s vestavěnými ventilátory. Starší typy krbových vložek La Nordica s ventilátorem řady Inserto mají vnější ocelový pozinkovaný plášť a dva integrované ventilátory. Volitelné příruby umožňují napojit flexi hadice a rozvést horký vzduch. Třeba La Nordica Inserto 70.

K některým krbovým vložkám, například ke krbové vložce Inserto 80 Crystal Evo 2.0 lze přikoupit ještě přídavný ventilátor, který se montuje zespodu krbové vložky a následně tlačí a fouká vzduch do vložky. Tento přídavný ventilátor přečerpá až 400 m3 vzduchu za hodinu.

 

Další s krbových vložek je Inserto Wide. Jde o inovovaný model této řady, který má kromě litinové vystélky topeniště i speciálně tvarované žárobetony Nordiker. Tato vložka nemá integrovaný ventilátor, ale dá se přikoupit ventilační sada Wind Air, která umožní ,,foukání,, tepla do dalších pokojů. U Inserto Wide jsou ventilátory na mřížkách, tedy tahají si teplo z vložky. Viz obrázek.

👉 Potřebujete poradit nebo připravit návrh přímo pro vaše potřeby? Netrapte se dlouhým studováním – napište mi svoje požadavky, a já vám vytvořím návrh.

Jsme autorizovaný prodejce kamen La Nordica. Komplexní informace, fotografie, recenze. Pomůžeme vám s výběrem.

☎ Volejte Tondu  602 565 646 - od pondělí do neděle mezi 8,00 - 21,00, 365 dnů v roce

🏖 S námi bez starostí.

Zákaznická podpora 8,00-21,00/7 DNÍ V TÝDNU

Poradím vám s výběrem i stavbou krbu. Jsem online na chatu, na mailu nebo telefonu. Občas jsem u zákazníka, tak pokud nezvednu telefon, zavolám vám zpět co nejdříve to bude možné. 

Garantuji vám zpracování individuální nabídky do 24 hodin. Pokud nestihnu odpovědět, jako omluvu vám ke zboží přibalím dárek jako omluvu.                  :-) Tonda

Refundace 10 % z hodnoty krbové vložky nebo kamen

Je to jednoduché. Kupte si od nás krbovou vložku nebo kamna - zašlete nám 6 fotografií a vaši recenzi na zakoupené zboží  a my vám vrátíme 10 % z vaší objednávky! Pomozte ostatním zákazníkům s výběrem krbové vložky nebo kamen - a získejte od nás odměnu. Jak na to? Více informací zde

Garance bezpečného nákupu a možnost vrácení peněz

V našem e-shopu se nemusíte bát nakupovat. Jsme držiteli certifikátu "eShop SCAN". Prodáváme pouze originální zboží přímo od výrobce, poskytujeme stejné záruky i kvalitu jako kamenné obchody.  U nás máte místo 14 dní celých 30 dní na odstoupení od kupní smlouvy. Po přijetí objednávky krbové vložky nebo kamen vás telefonicky kontaktujeme a osobně řešíme termíny a způsoby dodání, aby předání proběhlo hladce a bez starostí.

90 % zboží odesíláme hned druhý den po objednání

Krby a kamna odebíráme přímo od výrobce - rychlé, bezpečné, ekonomické. Výrobce má nejvíce prodávané položky skladem, můžeme tedy expedovat téměř ihned od obdržení vaší objednávky. Může dojít k doprodeji skladového kusu, potom vás informujeme, kdy je zboží výrobce schopen připravit k expedici. Neslibujeme nereálné termíny, většinou to dokážeme „popohnat“ - ale nejsme kouzelníci. 

Autorizovaný prodejce

S výrobci krbů a kamen, které prodáváme a nabízíme, máme několikaleté zkušenosti i smluvní vztah. Odebíráme zboží napřímo od nich, nejsme překupníci, takže máte jistotu, že od problémů nebo reklamací nedáme ruce pryč. Pravidelně se školíme, takže vám umíme poradit. 

Doprava krbů a kamen ZDARMA

Doprava stavebního materiálu nebo příslušenství zdarma od 6999 Kč. Dopravce má auto s čelem (plošinou), paletový vozík, kterým vám zboží převeze za první uzamykatelné dveře. Po objednání vám pošleme checklist s tím, co vše máte zkontrolovat, aby předání proběhlo hladce a bez starostí. Zásilky jsou vždy pojištěné.